Néhány információ, kérés az online oktatással kapcsolatban

Kedves Szülők!
A tantermen kívüli digitális oktatásunk során elsődlegesen a Kréta szoftvert használják nevelőink. Kérjük türelmüket, amennyiben nem megfelelően működik.

Gyermekeknek szóló protokoll:

Kedves Gyerekek!

Összegyűjtöttünk néhány fontos dolgot az online oktatás kapcsán, kérlek benneteket, tartsátok meg kéréseinket és fogadjátok meg tanácsainkat:

•    Kapcsolódj be az online oktatásba! A KRÉTA felületén, a DKT-ban tudod követni az órák anyagát és a házi feladatokat.
•    Ha nincs megfelelő eszközöd a bejelentkezéshez, jelezd osztályfőnöködnek, kérj papír alapon tananyagot!
•    Amennyiben biztosítottak a feltételeid, jelentkezz be online órára! Ha technikai probléma vagy betegség áll fenn, kérünk, jelezd osztályfőnöködnek!
•    Bejelentkezéskor üdvözöld társaidat, az órát tartó nevelőt!
•    Ha rendelkezel webkamerával, legalább a bejelentkezéskor, elköszönéskor és a saját válaszaid idejére kapcsold be!
•    Ha nem rendelkezel webkamerával, nem baj, de ebben az esetben is légy aktív résztvevője a tanórának!
•    Online óra alatt is kövesd a nevelő utasításait, az online óra alatt ugyanazok a szabályok érvényesek, mint rendes tanóra alatt. ( Ne vond el társaid figyelmét, ne egyél, ne játssz az óra alatt! )
•    Mindenkinek kötelessége a kijelölt feladatok elvégzése az előírt módon és az előírt határidőkre azért, hogy ez alatt az idő alatt is eredményesek legyetek.

Reméljük, hamarosan a megszokott rendben, az iskolában találkozhatunk.

Addig is jó tanulást! Vigyázzatok magatokra!