viz2
Víz világnapja

Híreink

Nagyszerű eredmények sportban

Iskolánk tanulói szeptember óta számos sportágban versenyeztek és szereztek szép eredményeket.

Kovács Olivér Zalán (5.b) futóversenyeken elért eredményei:
WHC KUPA „Ki a legyggyorsabb, ki a legkitartóbb atléta?” Sport XXI Program Egyéni Verseny, Zalaegerszeg
U11 fiú 60m- A döntő 1.hely
U11 fiú 800m 1.hely

Nyugat-Magyarország Területi Verseny Zala-Vas Megye Sport XXI. Alapprogram Zalaerdő Kupa Sport XXI. Pályaverseny I., Szombathely

IV.korcsoport 3.hely

Göller Dóra (8.b) a Szombathelyen megrendzett Colonia Claudia Sabariensum Regionális Utánpótlás Úszó Bajnokságon  4X50 m női gyorsváltóba ért el 1. helyezést.

Lakatos Erik (7.a) a 3. Nádudvari Gasztro Kupa nyílt kick-box-versenyen (kadet-2, +69 kg) kicklight szabályrendszerben mérettette meg magát és egy szépen csillogó ezüstéremmel gazdagodott.

Varga Flóra Anna (8.a) a Budapesten megrendezett Kolonics György Emlékfutáson 5. helyen végzett.

A táncban volt eredményes két 7.b osztályos tanuló:
Bödő Liána  Junior 1 E Országos Bajnokságon sztenderd kategóriában 5., latin kategórában 6. helyezett lett.

Szekér Johanna Erika a Magyar Formációs Bajnokságon szerzett 1. helyezést.