olcsai9
olcsai2

Híreink

Köszönet és gratuláció

A rendkívüli helyzet megmutatta, mennyire elkötelezettek a magyar iskolarendszer szereplői: a diákok, a pedagógusok, a vezetők, a szülők. Az év vége közeledtével most a szülőknek mondunk köszönetet:
Köszönjük rendületlen kitartásukat, rugalmasságukat, együttműködésüket, bizalmukat, hogy támogatták gyermeküket a tantermen kívüli oktatás idején. Mosolyt tudtak csalni az arcukra a legnehezebb pillanatokban is. Reményt adtak, hogy egyre jobb és jobb lesz. Együttműködtek a pedagógusokkal, más szülőkkel, rokonokkal, ismerősökkel. Hogy a kreatív ötleteikkel teret adtak a gyermeki fantázia megvalósulásának, még ha el is fogyott az energia, Önök mindig találtak utat, hogy újból lelkesek legyenek tanulóink. Együtt értek el sikereket, melyek erősítették kapcsolatukat.
Hálásak vagyunk az elmúlt időszakért.
Reméljük, szeptemberben újra minden a régi lesz és  közös munkával kezdhetünk neki az új tanévnek.

Korábbi pályázatok

Felvidéki portya Körmendről 2019
A bányavárosok felfedezése 2018.
Kirándulás Szlovákiába 2017.
A Délvidéken jártunk 2016.
Alpokaljától a Magas-Tátráig 2014.

Kiemelt pályázatunk

Dobd a kosárba!

Az MKOSZ Sportágfejlesztési programja.

További pályázataink

EFOP-3.1.5-16-2016-00001

„A tanulói lemorzsolódással veszélyeztetett intézmények támogatása"

EFOP-3.2.4-16-2016-00001