Híreink
Felejthetetlen élmények és hatalmas kalandok a 3. Olcsais Napközis Táborban
Lezajlott a 3. Olcsais Napközis Tábor, amely június 22–26. között várta a gyerekeket. A forró nyári napokat fantasztikus hangulatban, mozgással és rengeteg közös élménnyel töltöttük meg.
A gyerekek a zumba és a néptánc pörgős ritmusaira táncoltak, de mindenkinek hatalmas élményt nyújtott a látványos kötélugró-bemutató is, amely után ki is próbálhatták ezt a különleges mozgásformát. A rejtélyek kedvelőit izgalmas kincsvadászat várta. Az aktív programokat egy energikus sportdélelőtt és az ahhoz kapcsolódó vizes játékok színesítették, ahol a nagy hőségben a vízipisztolyok gondoskodtak a garantált felfrissülésről, a mókát pedig egy trükkös akadálypálya tette még izgalmasabbá.
Szombathelyen a Kalandváros hatalmas játékai hódították meg a gyerekeket. A helyi programok során a Rába-parti piknik is kellemes kikapcsolódást nyújtott, emellett ellátogattunk a magyarszecsődi híradástechnikai kiállításra és bemutatóra, valamint egy mozidélutánon is részt vettünk. A napokat természetesen egy hűsítő fagylalt tette teljessé.
A tábor egyik legnagyobb fénypontja a keszthelyi kirándulás volt. A gyerekek megcsodálhatták a lenyűgöző vasútmodell-kiállítást, majd egy hangulatos városnéző dottózás után egy felejthetetlen balatoni sétahajózás koronázta meg a napot.
Hálásan köszönjük a szervezők Bartikné Szalay Tímea és Major.Borsits Andrea munkáját, és a kísérők, támogatását, hiszen nélkülük ez az élményekben gazdag hét nem valósulhatott volna meg.
Külön köszönet illeti: Bátorfi Kristófot, Bita Patrikot, Buti Nikolettet, Farkas Gabriellát, Fazekasné Mittli Piroskát, Ferencné Győre Krisztinát, Horváth Ibolyát, Károlyi Dórát, Mátyásné Dankovics Évát, Markovics Dórát, Némethné Sütő Zsuzsannát, Pappné Bizderi Hajnalkát, Pasicsné Gersli Hajnalkát, Petrovics Bálintot, Ráczné Horváth Editet, Szalayné Rácz Katalint és Török Melindát.
Köszönjük a gyerekeknek a rengeteg mosolyt, lelkesedést és felejthetetlen energiát, a szülőknek pedig a bizalmat. Külön öröm volt számunkra, hogy a hét végén több szülő is azt írta: „Minden nap élményekkel gazdagabban érkeztek haza a gyerekek. Nagyon jól érezték magukat. Hálás köszönet ezért a hétért!” Ennél szebb visszajelzést nem is kaphattunk.
Andi néni és Timi néni



























































