Híreink
B33-as országos döntőn jártunk Budapesten
Budapesten a Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem csarnokában rendezték meg a B33-as kosárlabda országos döntőjét 2026.06.20-án. Az Olcsai-Kiss Zoltán Általános Iskola fiú csapatával képviseltette magát az eseményen. Az országos döntőbe az eddig eljutott legjobb 8 csapata mérte össze tudását. Kettő 4-es csoportba sorsolták a csapatokat, ahonnan az első két helyezett csapat jutott az elődöntőkbe. Két nagyon szoros, 2 pontos vereséget követően egy nagyon magabiztos győzelemmel zárva a csoportot nem sikerült bejutni a legjobb 4 csapat közé, így épphogy, de lemaradtunk a továbbjutásról és csoportkörben véget ért számunkra az országos döntő.
Büszkék vagyunk tanulóinkra!
A csapat tagjai: Farkas Dániel 8.b, Giczi Noel 8.b, Horváth Kornél 8.b, Szalai Benjámin 7.b
Kísérő testnevelő: Petrovics Bálint
.jpeg)
















