viz2
Víz világnapja
olcsai444

Híreink

Aranyérem a Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntőjén – Országos bajnok a csapatunk

Az elmúlt hétvégén Békés Vármegyében szerepelt III. korcsoportos, tagiskolánkkal közös fiúcsapatunk a Kosárlabda Diákolimpia Országos Döntőjén.
Gyulán ismét az ország legjobb 8 csapata küzdhetett meg egymással. A csoportmérkőzések után most is az élről kezdhettük a keresztjátékot, melynek megnyerése után újra a torna döntőjébe kerültünk. A fiúk a fináléban is - az előző meccsekhez hasonlóan - hatalmas akarattal és alázattal játszottak. Valamennyi meccsüket óriási pontkülönbséggel, magabiztosan nyerték meg.
Sikerült az arany, országos bajnokok lettünk. Több diákolimpiai ezüst után végre a mi nyakunkban csilloghatott a legfényesebb érem és miénk lett a legszebb kupa. Nagyon büszkék vagyunk erre a történelmi sikerre!
A csapat tagjai voltak iskolánkból: Darázs Dániel (6.a), Farkas Dániel (5.b), Gecse Áron (7.a), Giczi Noel (5.b), Hegedüs Áron (7.b), Marton Balázs (7.a), Morsics Máté (7.b), Németh Zsolt (7.b), Vilics Botond Milán (7.b). A tagiskola tanulói: Banks George Christopher (7.b), Horváth András Márk (6.a), Nagy Levente (6.a)
Banks George Christopher és Hegedüs Áron az „All Star” csapat tagja lett.A legeredményesebb testnevelő, felkészítő különdíjat kapta: Érsek Marcell és Kercsmár Jenő.
A VasNépe online cikke itt található: Csúcsra ért az Olcsai - Lehengerlő játékkal nyertek bajnoki címet a körmendiek