Leendő elsősöknek

Kedves Szülők!

Intézményünk ebben a tanévben is fontosnak tartja, hogy a nagycsoportos óvodások és szüleik már az iskolakezdést megelőző tanévben megismerkedjenek tanulói környezetünkkel, oktató-nevelő munkánkkal és a leendő elsős tanító nénikkel.  Bemutatkozó alkalmainkat iskolánk honlapján követhetik nyomon.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2022/2023-as tanév első osztályos osztályfőnökei Major-Borsits Andrea és Tóthné Polgár Mónika tanító nénik lesznek.

Az elsős tanító nénik bemutatkozása:

Andi néni

Vidám, kedves, szeretetteljes pedagógus vagyok.
Mondókákkal, énekkel, tánccal, interaktív játékokkal színesítem a gyerekekkel eltöltött időt.
Sok dicsérettel, pozitív megerősítéssel szeretek motiválni.
Fontosnak tartom, hogy a gyerekek örömmel jöjjenek iskolába, elfogadó környezetre leljenek és barátokat találjanak.
Nagy izgalommal és kíváncsisággal várok minden kis óvodást.

Mónika néni

Megértő, kedves, türelmes pedagógusnak tartom magam.
Célom, hogy a gyerekek szeressenek iskolába jönni, szeressék meg a tanulást. Fontosnak tartom, hogy egymásra figyelve, egymást segítve, közösen érjük el sikereinket. Szeretném elérni, hogy tanítványaim élményekkel gazdagodjanak tanórákon és azokon kívül is. Igyekszem összetartó, erős osztályközösséget kialakítani. Sok szeretettel várok minden leendő elsőst.

Kedves Szülők!
Iskolánk ebben a tanévben is szeretettel várja a nagycsoportos óvodásokat és szüleiket, hogy szeptemberből kezdve megismerkedjenek iskolánkkal, oktató-nevelő munkánkkal, pedagógusainkkal és a leendő elsős tanító nénikkel.
A gyerekek programjaink során játékos formában ismerhetik meg az intézményünk kínálta lehetőségeket.

Az érdeklődőket szeretettel várjuk az „Iskolanyitogató” programsorozatunkra.

Időpontok:

2021. szeptember 30. 16:00  „Az ősz csodái”

2021. december 1. 16:00 „Suttog a fenyves zöld erdő, Télapó is már eljő…”

2022. január..... „ Játsszunk iskolásat!”

Letölthető tájékoztatónkat itt találja!